Pierwszy Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów w Poznaniu

Spotkania kobiet

 

W każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 10.00 spotykamy się w kaplicy, by pobyć ze sobą i z naszym Panem - Jezusem Chrystusem. Jest to czas spędzony przy kawie, herbacie, ciastku, ale oczywiście także przy rozważaniu Bożego Słowa.

 

kobOd stycznia 2012 r. zaczęłyśmy rozważanie Słowa Bożego oparte na książce „Siedem słupów mądrości” A. Wieja.

Wg IPC: „Zagadnienie siedmiu słupów Mądrości poruszone jest w Przypowieściach Salomona i odnosi się do strategicznych dziedzin życia każdego człowieka. Są nimi: mówienie prawdy, radzenie sobie z gniewem, pomnażanie tego, co dobre, wypowiadanie słów błogosławieństwa, posiadanie czystego serca, okazywanie miłości oraz przebaczenia. Poznając i stosując Bożą mądrość, możemy nauczyć się, jak żyć życiem w obfitości i przebywać w przestrzeni Bożego błogosławieństwa każdego dnia. Życie obfitujące, o którym mówił Jezus, jest możliwe w bardzo praktycznym wymiarze dla każdego, kto w pełni przyjmie Bożą mądrość, zasady Królestwa i nauczy się stosować duchowe prawa w swoim życiu„.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozszerzeniem swej wiedzy biblijnej i pogłębieniem relacji z Dawcą Mądrości na nasze comiesięczne spotkania :).

 

Kobiety:
-dbają o porządek w budynku zboru
-obsługują barek
-organizują Agape przy okazji uroczystości zborowych
-uczestniczą w krajowych konferencjach kobiet
-organizują kartki z życzeniami dla Jubilatów, zarówno członków jak i sympatyków zboru,
-organizują spotkania kobiet w każdą trzecią sobotę miesiąca.

 

Informacje o planowanych spotkaniach umieszczane będą w zakładce kalendarz